Sık Sorulan Sorular

Mobil Uygulamalar İle İlgili En Çok Sorulan Sorular

Evet Mobil Uygulamanız Var Olan Alt Yapılar’da Listede Olmasa Dahi Uygulamanız Google Play ve Appstore Yüklenebilir. Web Sitenizin Mobil Uyumlu Olması Yeterlidir.

Web Sitenize Yaptığınız Değişiklikler Aynı Anda Mobil Uygulamanıza Yansır Çünkü webview metodu kullanılarak mobil uygulamanız oluşturulur. Sitede Görsel veya ürün ekleme işlemi yaptığınız da aynı anda mobil uygulamaya’da yansır

Mobil Uygulamalarınız Siparişiniz İle Birlikte Maksimum 24 Saat İçerisinde Google Play ve AppStore Onaylanması İçin Yüklenir. Google Play 1 İle 24 Saat İçerisinde App Store İse 1 İle 15 Gün İçerisinde Onaylamaktadır.

Mobil Uygulamanız Appstore ve Google Play Politikalarına Uygun Olmadığı Taktir’de 48 Saat İçerisinde Paranız İade Edilir.

Eğer Web Siteniz Tabletler İle Uyumlu ise Mobil Uygulama için’de Uygun Olacaktır.

Yeni ve Eski Tüm Android Sürümleri İçin Uygun Olacaktır.

Apple Güncel Olarak Destek verdiği tüm versiyonlar ile uygulamanız uyumlu olacaktır.

Onesignal servisi üzerinden hem android hem ios için sınırsız bildirim gönderebilirsiniz. Bildirim göndermek için bir limitiniz yoktur. Bildirim gönderirken sadece titreşim veya hem titreşim hem zil şeklinde gönderebilirsiniz.

Evet hem android hem ios için admob hesabınız eklenebilmektedir. Bu Hizmet Opsiyonel Bir Özellik olup ödeme sayfasında bu seçeneği işaretlemeniz gerekmektedir.

Mobil E-ticaret Uygulama Oluşturabilmeniz İçin Mobil Uyumlu E-ticaret Sitesine İhtiyacınız Olur. Eğer E-ticaret Siteniz Yok ise webticaretim ile e-ticaret sitenizi 1 gün’de oluşturabilirsiniz. Üstelik Satın Alma Aşamasında %30 İndirim Kuponu Bizden.

İNDİRİM KUPON KODU: mobil

Webticaretim.com Ziyaret Et

Hayır Sitenizin yönetim panelini veya hostinginizin kontrol panel bilgileri gerektirmez. Sadece Uygulamanız için, logo, icon ve açıklama yazısı gibi temel bilgiler gerekmektedir.

Google Play için Oluşturulan Uygulamalar Bizim Google Play Kurumsal Developer Hesabımız’da Ömür Boyu Ücretsiz Olarak Yayınlanacaktır. Apple Store’da İse Gene Ömür Boyu Ücretsiz Olarak Bize Ait Apple Bireysel Developer Hesabımız’da ömür boyu yayınlanacaktır. Eğer Size Ait Google Play ve Appstore  Developer Hesabınız var ise kendi hesabınıza’da yüklenebilmektedir uygulamalar.

Siz’de Soru Sorun

Mobil uygulamalarımız hakkında merak ettikleriniz var ise lütfen bize sorunuz.

Soru Sor