Mobil Uygulama Özellikleri

Anlık Güncelleme

Anlık Güncelleme

Android veya İos Mobil Uygulamanız webview yöntemiyle çalışmaktadır bu sayede web sitenizde yaptığınız her hangi bir değişiklik otomatik olarak mobil uygulamanıza yansıyacaktır. Mobil Uygulamanız için ayrıca bir düzenleme veya ekleme yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Mobil Uygulama Bildirimleri

Sınırsız Bildirimler

Android veya İos Uygulamanızı indiren tüm müşterilerinize uygulamaları açık olmasa dahi bildirim gönderebilirsiniz. Bildirim Gönderirken İster Sesli isterseniz Sessiz (Sadece Titreşim) Olarak Gönderebilirsiniz.

Ömür Boyu Lisans

Ömür Boyu Lisans

Uygulamanız Markete Yüklendik’den sonra bizim tarafımızdan bir daha hiç silinmez. Bir Kere Ödeyip Ömür boyu kullanabilirsiniz.

Açılış Logosu

Açılış’da Logo

Mobil uygulamanız ilk açılış’da logonuz ile açılır ve belirlediğiniz süre sonrasında uygulamaya giriş yapar.

Uygulama Marketi

Uygulama Marketi

Uygulama Marketlerin’de Sizin Logonuz, Açıklama Yazınız ve varsa youtube videonuz market profil sayfanıza yerleştiriliri. Uygulamanız Eticaretapp hesabı üzerinden yayına alınır eğer kendi market hesabınız var ise dilerseniz o hesabınıza’da yüklenebilmektedir.

Üst Bar Renk

Siteniz İle Uyumlu Bar Rengi

Uygulama Üst Bar Rengi Siteniz İle Aynı Rengi Yansıtabilir Bu Sayede Siteniz İle Tam uyumlu bir görüntü olmasını sağlar.

İnternet Bağlantı Kontrolü

İnternet Bağlantı Kontrolü

Uygulama Açılış’da İnternet bağlantısını kontrol eder eğer internet ile ilgili bağlantı problemi var ise özel uyarı sayfasıyla kullanıcıya bildirir.

E-ticaret Siteniz Yok Mu ?

Mobil E-ticaret Uygulama Oluşturabilmeniz İçin Mobil Uyumlu E-ticaret Sitesine İhtiyacınız Olur. Eğer E-ticaret Siteniz Yok ise webticaretim ile e-ticaret sitenizi 1 gün’de oluşturabilirsiniz. Üstelik Satın Alma Aşamasında %30 İndirim Kuponu Bizden.

İNDİRİM KUPON KODU: mobil

Bu Zamana Kadar Yaptıklarımız

90
Android Uygulaması
50
İOS Uygulaması
98483+
İndirilme Sayısı
120
Mutlu Müşteri