Mobil Uygulama Nasıl Yapılır ?

Mobil Uygulama Nasıl Yapılır ?

Web Siteniz veya E-ticaret İçin Mobil Uygulama Yaptırma Kararı Aldınız ama nasıl yapılacağı konusu hakkında bilginiz yok ise aşağıdaki bölümleri dikkatlince inceleyerek en uygun fiyata mobil uygulamanız oluşturabilir ve uygulama marketlerin’de yayına alabilirsiniz.

Web Sitenizin Mobil Uygulamasını Oluşturmayı başlamak İçin https://eticaretapp.com/mobil-uygulama-olustur/ bu bağlantıya tıklayınız.

3 Adet Paket Seçeneğiniz Olacaktır Eğer Tek Bir Platform düşünüyorsunuz 1 ve 2 numaralı paketlerden birini seçiniz ama hem android hemde ios için uygulama oluşturmayı düşünüyorsanız. 3 mobil uygulama paketini seçin.

Bu Sayfa’da Uygulamanızın adını ve uygulamanızın simgesini yüklemeniz gerekmektedir. Uygulama Adı Örnek: Kolay Al Kolay Sat.
Uygulama Simgesi İçin 512x512px veya 1024x1024px boyutlarında ayarlamanız gerekmektedir. Uygulama Simgesini Yükledikden sonra alt tarafta bulunan kaydet ve devam et düğmesine basınız.

Açılan Sayfada Web Sitenizin linkini yazınız.
Açılış Logosu (Mobil Uygulamanız Açılırken Eğer ilk ekrana logo gelmesini ve sonra sitenizin açılmasını istiyorsanız logonuzu yükleyebilirsiniz. Not Bu Zorunlu Bir Alan Değildir.
Uygulama Üst Bar: Eski Android Cihazlar İçin Gerekir Yeni Cihazlarda Full Ekran Olarak Uygulamanız Açılır.

Uygulama Ayarları İçin Gereken Son Sayfadır Bu Sayfada Google Play veya Apple Store Mağazası İçin Uygulama Adı, Profil Logo Resmi Mobil Uygulamanızı Tanıtan Makale ( Önerilen 100 Kelime ve Üzeridir) Eğer web sitenizin tanıtım videosu var ise bunu youtube yükleyebilir ve linkini youtube tanıtım videosu yazan bölüme yapıştırabilirsiniz. ve Son kontrolümüzü yaptıkdan sonra Uygulamayı yayınla & Satın Al Düğmesine Basınız.

Bu Ekran ile Karşılaşırsanız Her Şey Doğru Gitmiş ve Artık Uygulamanızı Satın Alabilirsiniz Demektir. Kredi Kartı ile öde düğmesine basınız. ve daha sonra açılan sayfada temel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi girerek satın alabilirsiniz.

Uygulama Ne Zaman Yayınlanır ?

Oluşturduğunuz Uygulama Google Play’de ortalama 2 Gün İçinde Yayında Olacaktır. AppleStote’da ise ortalama 15 gün içinde yayında olacaktır. Uygulamanız yayınlandıkdan sonra bildirim gönderme ve uygulamanızın linkleri tarafınıza mail ile gönderilecektir.

Leave your Comment

Son Yorumlar
    Kategoriler
    About Text

    Completely synergize resource taxing relationships via premier niche markets. Professionally cultivate one to one customer service.

    Post Categories
    Recent News